Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rebirthing Breathwork, terapeutická práce s dechem

8. 1. 2017

Adéla Čermáková
(
http://www.comito.cz/nadechni-se-do-zivota-cesta-znovuzrozeni/)

Na Cestě znovuzrození kombinuji nejúčinější metodu, se kterou jsem se doposud setkala – Rebirthing Breathwork (terapeutickou práci s dechem, tzv. „energetické dýchání“, které jsem studovala přímo u jejího zakladatele Leonarda Orra na Inspiration University ve Virgínii) s dalšími technikami a přístupy ze své aparatury, jako jsou např. brain-based koučink a práce s metaforou, Emotional Release, biodynamicky orientovaná práce s tělem, aromaterapie, harmonizační a relaxační techniky, hudba a léčivé tóny, práce s jemnohmotnou energií aj.

Vzniká tak unikátní celostní přístup rozvoje a léčení, který je zároveň jemný a přitom velice hluboký a transformační…prostě a jednoduše…má  nečekané grády…

Jelikož dech otevírá vstupní spojnici mezi vědomím a podvědomím, daří se na Cestě znovuzrození účinně zpracovávat i témata, která by bylo bez jeho zapojení velice obtížné identifikovat. Díky inteligenci a léčivé síle dechu vystupuje přirozenou cestou podvědomé  do vědomého a celý proces přináší mnoho úlevy, pochopení, posílení a jasnosti.

Pracujeme na úrovni fyzické, emoční, mentální i spirituální a vracíme se ke své vitalitě, lehkosti, čistotě mysli a moudrosti.

Co je cílem? To, abyste byli sami sebou…a ve své nejlepší možné verzi ve zdraví žili naplněný, šťastný, radostný a svobodný život.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2020 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 297881
Měsíc: 3054
Den: 108