Jdi na obsah Jdi na menu
 


PETR CHOBOT - LÉČEBNÉ MEDITACE

Léčebné meditace Petra Chobota jsem poprvé vyzkoušela v roce 2010 v létě. Nejdříve meditaci pro veřejnost v Pardubicích, která mne nadchla tak, že jsem hned příští víkend odjela na dva dny meditací v Krkonoších. V té době jsem si poprvé začala uvědomovat stavy související s přechodem včetně nepříjemných "návalů". Po víkendových meditacích byly pryč. Objevily se zase za rok a po  4 dnech meditací, které jsem si nadělila k 50. narozeninám opět zmizely.                                                                                                                                                             V roce 2012 jsem si splnila velký sen a odjela na týden meditovat s PCH do Chorvatska. Nejkrásnější na tom bylo, že jsem se rozhodla ve středu a v pátek odjížděla. Navíc nepřijela dáma, která se mnou měla sdílet pokoj a tak jsem si užívala dokonalého luxusu léčivé samoty. Jakmile byla větší časová mezera mezi meditacemi, vyrážela jsem na tůry do hor a samozřejmě se vyhřívat na sluníčku a očišťovat v moři. Měli jsme to dokonce za úkol a taková zadání plním s největší radostí. Koupele před a po meditacích za jakéhokoli počasí a času byly fantastické. Celkový zážitek z těchto akcí se ale slovy vyjádřit nedá... Obrazově se můžete pokochat  na  http://www.svetlanaciberova.rajce.idnes.cz/

Stránky Petra Chobota: http://www.petr-chobot.eu/akce.htm

Během léčebné meditace řízené PCH /Petr Chobot/ je základem vytvoření velmi silného energetického pole v určitém místě. Toto energetické pole vytvoří v první fázi jakousi bublinu, která se naplní energií z vyšší dimenze. Bublina odstiňuje účastníky od zákonů okolního „matrixu”, od zákonů světa kolem. Do bubliny proudí energie skrze koridory otevřené do vyšších dimenzí. Skrze tyto koridory mají volný přístup bytosti Světla, které s účastníky léčebné meditace intenzivně pracují. PCH říká: „Nejsem to já, kdo léčí, jsou to síly z vyšších dimenzí”. PCH se považuje za prostředníka těchto sil. Skrze něj vzniká silné energetické pole – on pak následně v transu jako médium naviguje účastníky meditace na základě přímých pokynů Světelných bytostí. Velmi zajímavým efektem je nařeďování fyzické hmoty lidského těla uvnitř energetické bubliny energiemi z vyšší dimenze. Díky tomuto naředění se fyzické tělo stává – jak to popisují i sami účastníci – jakoby průhledným, velmi lehkým a velmi tvárným. Následně s ním začínají bytosti Světla intenzivně pracovat a odstraňovat veškeré negativní energie, často formou nasávání a odsávání této energie, a pak ji tyto bytosti samy v sobě spalují. Po vyčištění nejčastěji nastupuje fáze, kdy bytosti Světla naopak nechávají proudit do vyčištěného biopole a orgánů člověka vitalizující energii, která má velmi vysokou vibraci. Tato energie je naprogramovaná, živá a inteligentní. V určité fázi práce v energetické bublině začne tvořit v těle v energetickém systému a v různých vrstvách vědomí účastníků zvláštní, specifické, světelné shluky. Tyto shluky začínají pulsovat a teplota těchto shluků stále roste. Shluky se formují přesně v těch místech lidského těla, vědomí a energetického systému, která potřebují být vyléčena, harmonizována nebo nějak proměněna. Shluky do sebe nasávají a spalují poslední zbytky negativní energie a negativních kódů a energetických bloků. Bytosti Světla do nich dodávají průběžně stále víc energie a nechají je rozzářit se až do oslepivého jasu tak, že v nich účastník často pociťuje silný žár. Energetické shluky transformují tělo a další úrovně lidské bytosti až do úplného vyléčení a odstranění problémů. Shluk se může vytvořit kdekoliv v těle a nebo v jakémkoliv energetickém centru. Místo vytvoření shluku je naprosto nenáhodné, shluk je tvořen živou a inteligentní energií, která je naprogramována k tomu, aby vyhledala a doslova smazala každý problém. Bytosti dodávají každému účastníku vysokofrekvenční energii, která dokáže restrukturalizovat poškozené orgány a tkáně. PCH říká, že bytosti Světla pracují s energií, která mění a formuje tělo na subkvantové úrovni. Tato energie dokáže doslova odhmotňovat a zhmotňovat buňky a celé buněčné systémy během neuvěřitelně krátké doby. Energie poskytovaná bytostmi Světla ovšem dokáže odebrat zárodky nejen současných, ale i budoucích chorob, také zárodky a příčiny budoucích nežádoucích životních situací.
Pokud bytosti Světla pracují s našimi energetickými centry a různými vrstvami našeho biopole, neexistuje pro ně žádný rozdíl mezi nemocí a mezi omezujícími životními situacemi.

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 5
Celkem: 237192
Měsíc: 3444
Den: 145