Jdi na obsah Jdi na menu
 


JANA RADOVÁ - VĚDOMÁ SEXUALITA

8. 1. 2017

1497738_1385742681677998_871192428_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JANA RADOVÁ
http://www.sexualitazeny.cz/

Janu jsem objevila na Svobodném vysílači Studio Beroun http://www.svobodny-vysilac.cz/?cat=14 v pořadu Vědomá sexualita. Naprosto mi změnila vnímání mého života. V 55 letech jsem zjistila, že o svém těle, sexualitě a vztazích nevím vůbec nic! A to je dobrá startovací čára.

Pečlivě jsem několikrát odposlouchala všechny díly, skvělé je, že se dají záznamy stáhnout a poslouchat kdekoli. Pro mne ideální je poslech při cestování v autě. Pak jsem se objednala na první seznamovací konzultaci. Po té následovala druhá, terapeutická - vaginální mapování. Byl to pro mne zlomový zážitek, léčící stará zranění. Ani jsem netušila, kolik jich v těle mám. Těším se na pokračování a pokouším se plnit domácí úkol - pravidelně vrtět pánví na tantrickou hudbu (praktikuji i bez). Věřím, že až se příště uvidíme, energie v mém těle budou "akčnější".
Videa a rozhovory s Janou najdete na YouTube, včetně rozhovoru, který jsme s ní natočili s Janem Hricem v Lounech v rámci projektu SVĚTLANINO SDÍLENÍ K rozpoudění sexuální, tedy životní energie, přispěl i seminář se Světlou Hoření http://www.svetlahoreni.cz/  
a  terapeutická šamanská masáž Ivo Janečka http://www.firewalking.cz/.

 

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 298461
Měsíc: 2951
Den: 74