Jdi na obsah Jdi na menu
 


IVO JANEČEK, firewalking, šamanská masáže, regresní terapie

8. 1. 2017

JAK JSEM OBJEVILA IVO JANEČKA

Miluji synchronicitu a tady zapracovala opět dokonale. Ivo se mi objevil
v komentářích nějakého příspěvku na FB a mne velmi zaujala jeho profilová fotka.

14322530_10209485424759768_2150999591799005452_n.jpg

Prošla jsem si tedy FB profil, zjistila, že je specialista na Firewalking, což mne velmi zajímá, a přidala si jej do přátel.

Toto se stalo pár dní před rodinnými konstelacemi s Rudolfem Orságem http://www.zivotnicesta.eu/  na Větrném Kole u Chocně.
Po nich jsem měla od Světly Hoření http://www.svetlahoreni.cz/ za úkol absolvovat tantrickou masáž, ale kde sehnat tantrického maséra kolem Chocně a ještě v neděli večer?
No přece na FB :-) 
Ivo den před konstelacemi sdílel příspěvek, ve kterém napsal, že miluje, když se masáž změní v regresní terapii nebo naopak. Já vůbec netušila, že je i masér a navíc tantrický! Hned jsem mu napsala, že se k němu budu muset objednat a při psaní zprávy přišla jasná informace - jak NĚKDY!, objednej se na neděli po konstelacích. A ono to vyšlo. Aby toho nebylo málo, bydlí Ivo
v Pomezí, cca 20 min. od Chocně, takže jsem jela z konstelací rovnou na masáž a navíc si splnila svůj sen - zůstala po masáži v pelíšku u Janečků. Nabízejí totiž možnost přespání a navíc v pokoji u plápolajících krbových kamen.
No a aby té sychronicity nebylo málo, tak jsem zjistila, že manželka Iva je má klientka, která u mne kdysi absolvovala seminář o symbolice vzhledu ve Svitavách. Ráno mne Eva pozvala na snídani, ke které nám krásně vrněly její kočičky a měkce padal sníh. Tak krásně do sebe vše v životě zapadá, když e mu nechá prostor k plynutí. Jo, a kdybyste potřebovali skvělý domácí med, tak Eva je včelařka!

https://www.facebook.com/eva.janeckova.58?fref=ts

dsc_0225_postcard.jpg

dsc_0227_postcard.jpg

 

S Janem Hricem jsme také natočili rozhovor s Ivo Janečkem:

S IJanem Hricem také natočili rozhovor:

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2020 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 292830
Měsíc: 4216
Den: 173