Jdi na obsah Jdi na menu
 


BACHOVA KVĚTOVÁ TERAPIE

28. 2. 2012

Bachovy esence  pomáhají zvládat náročné životní situace, nepříjemné pocity, zastavit tok obtěžujících myšlenek, překonat šok, strach, smutek a podobné emoce. Esence se získávají z planě rostoucích evropských rostlin. Osobně jsem jejich jemnou a přesto důraznou sílu několikrát využila ve složitých životních situacích a mohu jen vřele doporučit. Pomohly mi vyrovnat se s pocity beznaděje, nepotřebnosti, smutku z rozchodu s partnerem i bolestí při umírání maminky.                                              Pokud se pro terapii rozhodnete, věřte, že skutečnou odbornicí a úžasnou lidskou bytostí s otevřeným srdcem, připraveným kdykoli pomoci je:   

                                   Ing. Alena Brožková, Ph.D.            mezinárodně registrovaný praktik BFRP - Registrovaný praktik Bachovy   květové terapie.

Paní Brožková absolvovala kompletní vzdělávací program Bachovy nadace sídlící v Mont Vernon, Velká Británie a složila úspěšně závěrečnou zkoušku (mentorka Katja Bähr, Německo).

V dubnu 2010 byla zapsána jako druhá žena v České republice do mezinárodního seznamu registrovaných praktiků Bachovy květové terapie. Je tak oprávněna používat titul BFRP.

Na přednáškách a kurzech paní Brožkové se dozvíte více o tom, co to je Bachova květová terapie, v jakých případech se dá použít, jak se připravují a užívají Bachovy esence, na jaké pocity působí a na konkrétních případech z praxe bude ukázáno, jak esence pomáhají.

Poslechněte si paní Alenu Brožkovou a její povídání o Bachových esencích ve vysílání Českého rozhlasu Pardubice  v pořadu Rozhlasová apatyka -http://www.rozhlas.cz/pardubice/audio/_audio/01035101.mp3.

Poradenství je poskytováno osobně v Pardubicích a v Praze. Pro vzdálenější zájemce nabízí možnost konzultace pomocí Skype.
Mobil: 737613583
e-mail:
alena.brozkova@seznam.cz

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 298466
Měsíc: 2951
Den: 73