Jdi na obsah Jdi na menu
 


Téma života a smrti

NÁŠ  DOMOV http://www.youtube.com/user/Gossscha1#p/search/0/DxtRzYHJcps

Film natočení na základě vizí brazilského média Chico Xaviera o tom, jak to chodí po životě, tedy když zemře fyzické tělo a duše odchází do jiných dimenzí. Nejsou to leckdy příjemná zjištění co nás čeká, nicméně považuji za velký dar, že se k nám tyto informace dostávají jaksi v předstihu.  Máme tudíž možnost ledascos napravit. Vřele doporučuji i film o životě samotného Chica Xaviera http://www.youtube.com/user/Gossscha1#p/search/1/4IF7wvN8dlE

 

JAK PŘICHÁZEJÍ SNY 

Americký film, který popisuje osud rodiny, do které tvrdě zasáhne smrt. Film o shledání se    s blízkými na "onom světě". Tento příběh se mi "připletl do cesty" v době, když jsem sama prožívala na vlastní kůži odchod nejbližšího člověka a znovu se mi vybavil až po 13 letech. Chtělo to tedy ještě kus odvahy si jej pustit. Zdá se to možná k nevíře, ale když člověka silně osloví příběh v knize či filmu, tak, že pláče, vzlyká, htoutí se... očišťuje si tím vlastní buněčnou paměť. K dokonalému vymazání traumat se v takovém případě doporučuje začít ihned vyťukávat metodou EFT  (viz sekce Terapie, léčení a sekce Knihy)

 

SEZNAMTE SE, JOE BLACK 

Opravdu nádherný film z běžné distribuce, který se mimořádně povedl, vnímáme-li jej tak trochu "jinak" než jen z pohledu klasických citových či morálních zápletek a jejich "amerických"  filmových řešení. Herecké výkony hlavních představitelů jsou famózní a každý, kdo se do filmu ponoří se dostane do velkých hloubek vlastní duše a najde skrytá poselství.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2020 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 292846
Měsíc: 4222
Den: 177